25-2-2015 Ενημέρωση για θέματα πρώτων βοηθειών και πρόληψης ατυχημάτων

Η κα Νικάκη Ειρήνη εκπαιδεύτρια πρώτων βοηθειών, παραβρέθηκε στο χώρο του σχολείου μας, μετά από πρόσκλησή μας στις 25 Φεβρουαρίου 2015, ημέρα Τετάρτη, προκειμένου να μας ενημερώσει για θέματα πρώτων βοηθειών και πρόληψης ατυχημάτων.
Η ενημερωτική συνάντηση ήταν πάρα πολύ ενδιαφέρουσα, οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές την παρακολούθησαν με μεγάλη προσοχή.
Στο τέλος της συνάντησης η Δ/ντρια του σχολείου κα Μούρτζινου Αικατερίνη και ο Σύλλογος των εκπαιδευτικών ευχαρίστησαν την κα Νικάκη και δόθηκε ένα νέο ραντεβού για τις 18 Μαΐου 2015 στις 5:00 μ.μ., στο χώρο του Αμφιθεάτρου μας , προκειμένου να πραγματοποιηθεί μια νέα ενημερωτική συνάντηση που θα αφορά και τους γονείς.

Πρώτες Βοήθειες  Πρώτες Βοήθειες  Πρώτες Βοήθειες  Πρώτες Βοήθειες  Πρώτες Βοήθειες  Πρώτες Βοήθειες