7-2-2017: Παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης «Δον Ζουάν» στη Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών του Ιδρύματος Ωνάση

Tην Τρίτη 7 Φεβρουαρίου 2017, οι μαθητές της θεατρικής μας ομάδας παρακολούθησαν τη θεατρική παράσταση «Δον Ζουάν» της σκηνοθέτη κ.Μιχαήλ Μαρμαρινού, στην Κεντρική Σκηνή της Στέγης Γραμμάτων και Τεχνών του Ιδρύματος Ωνάση.

don-zouan

Η παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης υλοποιήθηκε στο πλαίσιο προετοιμασίας της θεατρικής μας ομάδας για τη συμμετοχή της στο Φεστιβάλ Εφηβικού Θεάτρου 2017, που πραγματοποιήθηκε στις 7-9 Απριλίου 2017 στη Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών του Ιδρύματος Ωνάση.

Τους μαθητές συνόδευσαν οι καθηγητές του σχολείου μας κ.Βλάμη Μαρία και κ.Χαλικιάς Δημήτριος.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την παράσταση μπορείτε να ανατρέξετε στην επίσημη ιστοσελίδα της Στέγης (www.sgt.gr).